100-річчя Буковинського віче

        До відзначення 100 річчя Буковинського віче у Димківському НВК  проведено наступні заходи згідно плану.

  • Вчитель історії Постевка Д.Д. провела урок у 10 класі на тему «Боротьба за українську державність (квітень 1918-1921)».
  • Учениця Команюк Лілія взяла участь у шкільному етапі конкурсу учнівських історичних творів-есе «Буковинське віче та Хотинське повстання у контексті подій крайової, вітчизняної та світової історії: погляд з 2018 року» із темою твору «Хочемо до України» та посіла І місце у районному етапі.
  • 25.10.2018 педагог-організатор разом із ЗДВР провели годину спілкування з учнями 10-11 класів. Школярі дізналися глибше про історичне минуле буковинського краю, про головних представників  цієї важливої події.

     Було організовано перегляд  відеороликів документальних фільмів про події Української революції 1917-1921 років та їх обговорення. Також учні переглянули уривок художнього фільму«Таємний щоденник Симона Петлюри».

  • Голова учнівського самоврядування Сандуляк Аделіна разом із бібліотекарем закладу Сандуляк Т.К. організували виставку та, за допомогою сайту Чернівецького обласного державного архіву довідались багато цікавого про цю подію і проінформували про це учнів.
  • Було відвідано учнями 5-11 класів Чернівецький обласний державний  музей народної архітектури та побуту.
  • 13.10.2018 керівник гуртка «Юні туристи-краєзнавці» Фоса О.А. з командою нашого закладу були учасниками відкритого Кубку зі спортивного орієнтування серед школярів Глибоцького району «Буковинське віче-2018». Учні із задоволенням знаходили КП та змагалися між собою.
  • На цьому  наша діяльність не закінчується. Ми і надалі продовжуємо роботу над пошуком матеріалів про життєвий шлях педагогів краю що були активними учасниками національного руху українців Буковини та брали участь у підготовці та проведенні Буковинського віча у 1918р., збагачуємо свої знання про цю визначну подію.

Барбаза В.М. – заступник директора з виховної роботи

 

 

This entry was posted in Без рубрики. Bookmark the permalink.