Тиждень Василя Сухомлинського

       suhomlinsky Педагог, письменник, гуманіст, мудра і творча людина. Вся Україна святкує 100-річчя від дня народження цієї могутньої постаті. Це людина, яка залишила у спадщину чисті джерела науки, і нас з тих джерел напоїв Духом надмірно високим.
Не омайнули золотого слова Василя Сухомлинського і учні Димківського  НВК, які провели ряд виховних заходів на честь людини, яка понад усе любила дітей.
Перелік основних заходів присвячених Тижню Василя Сухомлинського:
1. Тренінгове заняття «Людина починається з добра» (7 клас, відповідальний – психолог Постевка  Дана-Маріана М.,  24.09.18) ;
2. Виставка «Людина  народжується, щоб залишити по собі слід вічний»
В. Сухомлинський  (7 клас, відповідальний Бібліотекар Сандуляк Т.К., 25.09.18) ;
3. Перегляд мультфільму «Урок доброти»  (1 клас, відповідальний
Ванзуряк О.П., 26.09.18) ;
4. Вікторина «10 правил чого не можна робити» ( 7 клас, відповідальний психолог Постевка  Дана -Маріана М., 27.09.18) ;
5. Відкритий виховний захід  «Людина починається з добра» (6 клас, відповідальний Пую Н.Г.,28.09.18) ;
6. Перегляд відеоматеріалів «Педагогічна спадщина В.Сухомлинського»
(6 клас, відповідальний  Пую Н.Г.,28.09.18) .
Психолог Постевка Дана-Маріана М. провела тренінгове  заняття на тему «Людина починається з добра», метою якого було виховання працелюбності, поваги до старших і любов до рідної землі, доброту, людяність, потребу в справжній дружбі. Дітям 7-го класу надовго запам’ятається цікаві вправи, адже  вони зрозуміли, які риси притаманні справжньому другу.
З виставки бібліотекаря Сандуляк Т.К. учні познайомилися з основними періодами життя і творчості педагога, дізналися про ще невідомі для них казки, оповідання, притчі, новели, легенди.
Вчитель першого класу Ванзуряк О.П. показала учням  «Урок доброти», з метою наслідувати позитивні риси персонажів з мультфільму.
Вчитель української мови та літератури Пую Н.Г. підготувала і провела відкритий  виховний захід «Людина починається з добра». Під час заходу присутні мали змогу ознайомитися з біографією та творчістю В.О. Сухомлинського, послухати пісні у виконанні учениці  6-го класу Надії Стратійчук. Також усі  із захопленням спостерігали  інсценівки учнів 6-го класу за творами видатного письменника та вчителя.
Всіх вразили інсценівки найвідоміших оповідань видатного діяча. Були відтворені колоритм мови  письменника, важливість дотримування у житті високих моральних цінностей.  

Барбаза В.М. – заступник директора з виховної роботи  та Барбаза Н.М. –  педагог-організатор

This entry was posted in Без рубрики. Bookmark the permalink.