Про підсумки обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької еколого-патріотичної гри «Паросток»

    Протягом вересня-листопада 2017 року в нашому закладі був проведений І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької еколого-патріотичної гри «Паросток».

Гра проводилась з метою посилення патріотичного виховання учнівської молоді та активізації засобів системи національно-патріотичного виховання. Основними завданнями гри були: формування нового українця, що діє на основі національних та європейських цінностей, готовності до активної громадянської позиції та екологічної діяльності, розвиток пізнавального інтересу, логічного мислення, виховання громадянина патріота України, бережливого і шанобливого ставлення до традицій українського народу.

Роботи переможців ІІ Всеукраїнської дитячо-юнацької еколого-патріотичної гри «Паросток» були надіслані до Національного еколого-натуралістичного центру для участі у фінальному заочному етапі.

Амаріца Мікаела, вихованка гуртка «Біологія людини» та Євчук Паула, вихованка гуртка «Фотонатуралісти» Глибоцького РБТДЮ на базі Димківського НВК Глибоцького району (керівники: Гумельник Р.Р., Головата М.Л.) стали переможцями обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької еколого-патріотичної гри «Паросток». Вони нагороджені Грамотою комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» за пошук нових підходів і нових шляхів до виховання патріотизму як почуття і як базової якості особистості дитини.

Вітаємо наших переможниць, бажаємо їм успіхів та подальших перемог!

Головата М.Л., керівник гуртка «Фотонатуралісти»

This entry was posted in Без рубрики. Bookmark the permalink.