Тиждень географії

PC012179З метою підвищення інтересу до географії, дослідження навколишнього середовища, всебічного розвитку особистості з 27 листопада по 01 грудня 2017 в Димківському НВК було проведено Тиждень з географії. Він відкрився урочистою лінійкою з метою ознайомлення учнів із заходами, які будуть проводитись в рамках Тижня. Відкрила загальношкільну лінійку вчитель географії Гумельник Р.Р., яка ознайомила учнів з планом проведення.
Перший день – «Інформаційний». Бібліотекарем була оформлена виставка літератури «Географія моєї Батьківщини». Для учнів 5-го класу проводилася демонстрація фільму «Подорож у космос».
На другий день «Пізнавальний» проведено географічні пазли для учнів 7-го класу та з учнями 10-го класу гра «Географічна показуха».
Третій день – «Мандруючий» – фотоконкурс «Мандруючи рідними просторами» для учнів 6-го класу та інформація для всіх «Визначні географічні об’єкти моєї області» – учні 8-го класу.
На четвертий день «Екологічний» проведено екологічну конференцію «Глобальні проблеми людства» та екологічний тренінг для учнів 11-го класу.
Найцікавіше пройшов останній день Тижня «Інтелектуальна гра» для найрозумніших. У ній взяли участь учні 6-го класу, які показали глибокі знання з географії і в подарунок отримали глобус для рідного класу.
Предметний Тиждень з географії – свято творчого, нестандартного підходу до навчання та виховання учнів.

Світик О.Ф., заступник директора з НВР

This entry was posted in Без рубрики. Bookmark the permalink.