Тиждень румунської мови та літератури

У Димківському НВК з 02.03 по 06.03 пройшов Тиждень румунської мови та літератури. Кожний попередній день заходу був не схожим на наступний, тобто програма Тижня була змістовною, цікавою, добре продуманою, охопила майже усіх учнів закладу.

 Понеділок відзначився проведенням конкурсу малюнків, присвячених життю і творчості двох друзів, корифеїв румунської культури, письменників І. Крянге і М. Емінеску.
 Вівторок запам’ятався урочистостями в пам’ять про М. Емінеску, якому у 2015 році виповнилося 165 років з дня народження. Найбільше сподобалося учасникам свята те, як учень 10 класу, Зазуляк Антон в образі письменника дуже експресивно, майстерно читав напам’ять лист М. Емінеску до коханої жінки Вероніки Мікле.
 Середа вразила тим, що шестикласники перемогли з відривом у 13 балів семикласників у мовно-літературному змаганні „ În pomul limbii noastre sunt atâtea de cules..”
  Четвер нікого з учасників навчально-виховного процесу не залишив байдужим, адже учні 7-го класу інсценували казку І. Крянге „ Prostia omenească”, а восьмикласники разом з ученицею шостого класу Аделіна Сандуляк провели суд над головним героєм автобіографічного роману І. Крянге „ Amintiri din copilărie” на якому було виправдано маленького розбишаку.
У п’ятницю було підведено підсумки предметного Тижня і переглянуто кінофільм за казкою І. Крянге „ Dănilă Prepeleac”.
Учні не тільки гарно попрацювали згадавши вивчене на уроках румунської мови та літератури, а й поповнилися новими знаннями, отримали багато теплих вражень від побаченого і почутого.
Вірші, пісні, написані на твори М. Емінеску і І. Крянге, інсценівки, конкурси, назавжди залишаться у пам’яті вихованців, рідною мовою яких є милозвучна, чарівна, багата румунська мова.

Барбаза В. М.,
вчитель румунської мови та літератури

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук