Тиждень українознавства

P1010177_500x375З 07.10 по 11.10 в Димківському НВК був проведений Тиждень українознавства.

У п’ятницю, 11 жовтня, відбувся виховний захід, святковий концерт «Народні символи України». Напередодні усі учні та вчителі отримали запрошення прийти на свято у вишиванках.

Таким чином було започатковано прекрасну традицію: відзначити у рідному закладі День вишитої сорочки.

Учні 7-го класу під керівництвом вчителя українознавства Команюк З.Л. довго і старанно готувалися до свята: шукали відповіді на питання до вікторини, розв’язували кросворди, відгадували загадки.

Сцена була оформлена у вигляді старовинної української хати з короваєм на вишитому рушнику, витканими килимами, глиняними глечиками, бабусиною скринькою. Перед хатою красувався квітник із мальвами, волошками, маками, ромашками, соняшниками. На парканчику гніздяться лелеки, які з любов’ю виготовили учні закладу.

Діти так щиро і сердечно розповідали вірші, співали пісні, танцювали, що назавжди в пам’яті присутніх залишаться теплі згадки про свято народних символів: червоної калини, зажуреної вербиченьки, батькової хати, вишитого рушника, маминої пісні, хрещатого барвінку, джерельної водиці з рідної криниці.

У семикласників горів вогник в очах, їх душі були переповненими радістю, бажанням передати частину свого серця глядачам. А які всі були гарні, підтягнуті, серйозні – і хлопчики, і дівчата.

Щиро дякуємо всім учасникам і організаторам свята за подаровані нам незабутні хвилини єднання з рідною Батьківщиною.

Гладкова В.А. – вчитель української мови і літератури

Тиждень українознавства. Народні символи України

 

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук