Відзначення Дня торгівлі людьми

18 жовтня в Україні відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Оскільки торгівля  людьми є глобальним злочинним бізнесом,  метою заходів,  проведених у нашому закладі – підвищення рівня обізнаності щодо торгівлі людьми, з’ясувати причини торгівлі, ознайомити учнів з різними формами торгівлі людьми, позбавитись небезпечних стереотипів щодо цього.

У нашому закладі практичний психолог Постевка Д-М.М. у 10-му класі провела годину психолога на тему: «Попередження торгівлі людьми». Соціальний педагог Сандуляк Л.С.  з учнями 11 класу провела виховну годину «Торгівля людьми – це може трапитися з кожним». Класний керівник 8-го класу провела виховну годину «Торгівля людьми. Розпізнай небезпеку вчасно.»

Всі проведені заходи були направлені на підвищення рівня проінформованості  та усвідомлення учнями проблеми торгівлі людьми. Гасло «Береженого – Бог береже» було наскрізним на цих бесідах. Наставники виховували почуття відповідальності  за свої вчинки та власне життя. Наше життя в наших руках!

ЗДВР- Барбаза Н.М.

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.