Відзначення Дня Європи у Димківському НВК

9 травня в Європейському Союзі та інших країнах на відзначення миру та єдності на континенті святкується День Європи, який є символом ЄС з 1985 року.

Нині, як ніколи, важливо формувати розуміння того, що наша держава належить до європейського спільного дому. Європейський вибір України – це запорука її розвитку до якого прагне  з 2014 року наша країна. Україна пройшла довгий і тернистий шлях, щоб довести ідею та стати частиною Європейського Союзу.

Європейський Союз виступає союзом демократичних держав, що працюють разом заради збереження миру і прогресу, щоб попередити війни та їх наслідки.

У нашому закладі цей день був присвячений Дню Європи, вчителі зосередились саме на європейських цінностях та провели урок різними методами у дистанційному форматі. У ці важки часи, у яких ми перебуваємо зараз наставники пояснили учням важливість європейської демократії  та свободи, шляхи інтеграції України до ЄС. Вихованці дізналися про 6 базових цінностях на яких грунтується ЄС та ознайомились з переліком прав людини, як основних у союзі.

Сподіваємось, що європейський шлях відкриє для нас  нові перспективи у співробітництві з розвиненими країнами та надасть можливість розвиватися у різних сферах світової системи міжнародних відносин.

ЗДВР –Барбаза Н.М.

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.