Об’єднання – могутня сила

Війна в Україні змінила повністю наше життя, наші дії, наші покликання. Повномасштабне вторгнення російських військ принесло велике горе в кожну родину та перекреслило мрії багатьох українців.
З початку березня наш заклад став прихистком для вимушених переселенців з різних куточків нашої країни. На їх підтримку об’едналося усе село і не тільки. Гуманітарні вантажівки прибули від наших односельців ,які зараз перебувають за кордоном, та з Румунії від „Asociaţia Ortodoxă Sfinţii Împăraţi Costantin şi Elena».
Усі наші вчителі долучилися до спільної роботи, щоб допомогти в різних справах у цей складний період. Під керівництвом найкращих наставників, колектив Димківського НВК пошив для наших захисників: розвантажувальні жилети, сидушки для захисників та сплели маскувальні сітки. Напередодні Великодня наш колектив приготував смачний сюрприз для наших гостей. Односельці села також долучилися до святкування свята. У цей особливий день, ми хотіли щоб, вони відчули атмосферу світлого свята Пасхи. Сподіваємось, що добро обов’язково переможе зло, адже віра в Бога здатна творити дива.
Для наших захисників колектив приготував м’ясні вироби та відправили на передову.
Тож будемо завжди жити з Богом у серці. Об’єднання всіх людей – могутня сила, бо взаємна допомога, милосердя, допоможе подолати важкі часи.

ЗДВР-Барбаза Н.М.

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.