Свято Миколая

163973666284019 грудня  всі діти чекають с нетерпінням Дня святого Миколая. Діти дуже люблять цей день, коли оживає диво і можна знайти під подушкою смаколики та довгоочікуваний подарунок. Саме таким виявився день  і в нашому закладі для учнів 3-го класу. Класний керівник Коркодел В.В. разом з учнями підготували відкритий виховний захід «Ми з нетерпінням чекаємо тебе, Миколаю». Вони завчасно приготували різні та оригінальні  аплікації. Вивчили вірші, пісні і виконали танець. Свято  завершилося  солодкими подарунками для наших талановитих учнів.

Лідери шкільної ради Димківського НВК долучилися до відкриття новорічної ялинки в центрі нашого рідного села. Під керівництвом педагога-організатора,  бібліотекарем та вчителем музичного мистецтва, учні представили веселу та цікаву програму для найменших учасників нашого закладу. Дійство відбулося під відкритим небом.

 Всі учасники, які були присутні, отримали подарунки від святого Миколая. Позитивним настроєм та  посмішками завершилось наше чарівне дійство.

ЗДВР – Барбаза Н.М.

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.