Відзначення 70-річчя від дня народження народного артиста України Н. Яремчука

Славетному українцеві, буковинському соловейчику, гордості нашої держави, народному артисту України Назарію Яремчуку, 30 листопада 2021 р. виповнилося б 70 років, але, на жаль, його між нами немає.
Своєю піснею, Н. Яремчук закликав український народ до єдності, до зміцнення незалежної України. Про це якраз свідчать пророчі слова: «Я любив вас усіх, та найбільше любив Україну».
Найкращі лідери Димківського НВК під керівництвом педагога-організатора та вчителя музичного мистецтва також відзначили його славний ювілей, приготувавши різні пісні з репертуару народного артиста України, вірші та щирі слова поваги за Його творчість і любов до країни та ближніх.
Бібліотекар Сандуляк Т.К. з учнями 6-А провела конкурс на краще читання віршів про Назарія Яремчука.
Людина живе, допоки живе її душа. Так само і для нас Н. Яремчук завжди буде жити в наших серцях .
Також 26 листопада, напередодні дня народження О. Кобилянської бібліотекар, педагог – організатор та вчитель української мови Пую Н. Г. провели інтегроване урочисте свято у приміщенні музею-садиби О. Ю. Кобиляської з учнями Димківського НВК: вихованці читали вірші, співали пісні, читали про відомого співака та видатну письменницю різні факти та життєві історії.
Тиждень видався напрочуд насиченим подіями та різними заходами. Учасники свят отримали задоволення від виступів. позитивні та, водночас, сумні емоції.

Барбаза Н.М. – ЗДВР


 

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.