Збережи пам’ять. Збережи правду

Відповідно до Закону України «Про Голодомор 1932-1933 років в Україні» та з метою розвитку національно-патріотичного виховання дітей і учнівської молоді, увічнення пам’яті жертв та постраждалих від Голодомору 1932-1933 років в Україні  організовано проведення обласної інформаційної кампанії «Збережи пам’ять. Збережи правду».

Задля  вшанування жертв Голодомору в Україні та збереження пам’яті про геноцид українців комуністичним режимом в 1932–1933 років, Димківський НВК щорічно долучається  до кампанії та проводить різні заходи.

1.Учні 5-11 класів уже 4 рік долучаються до акції «Запали Свічку пам’яті».

2.Вчитель історії Постевка Д-М.М.  з учнями 5-го класу провела майстер- клас «Колоски- сумний символ Голодомору», з учнями 6 класу  розробила експозицію дитячих поробок «Голодомор 1932-1933».

3.З учнями 6-А класу вчитель історії Постевка Д-М.М. провела урок пам’яті  з елементами майстер- класу «Палає пам’яті свіча».

4. Вчитель історії Постевка Д.Д. з учнями 10-го класу провела урок-реквієм «Голодомор помста  за свободу».

5.Бібліотекар Сандуляк Т.К. створила  видео- флешмоб «Запалимо  свічку пам’яті за душі тих, хто став жертвою Голодомору…»

Ми завжди будемо згадувати про  цей страшний період нашого минулого, як про одну  з найстрашніших катастроф в історії людства.

ЗДВР – Барбаза Н.М.

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.