День Гідності та Свободи

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був святом Свободи, і Революція 2013 року – Революція гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли співвітчизники продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

Димківський НВК кожен рік долучається до відзначення Дня Гідності та Свободи. Педагог- організатор з учнями 7-го класу провела виховну годину «Що таке гідність та свобода». Бібліотекар Сандуляк Т.К. створила флешмоб «Що для нас означає День Гідності і Свободи». Постевка Д.Д., вчитель історії з учнями 10-го класу провела цікавий флешмоб «Вільні творять майбутнє!».

Україна заплатила і продовжує платити надзвичайно високу ціну за те, щоб Гідність була першою із чеснот українців, нашої політичної еліти.

Відзначаючи кожен рік цей важливий день, ми розвиваємо знання учнів про революцію Гідності, формуємо  розуміння єдності і цілісності України, почуття особистої відповідальності за нашу країну.

 Ще в І столітті н.е. римський державний діяч, філософ Цицерон сказав: «Люблять Батьківщину не за те, що вона велика, а за те, що вона твоя».

ЗДВР- Барбаза Н.М.


Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.