Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

Булінг (цькування) — тривожна тенденція, особливо для сучасного дитячого середовища. Попередити булінг можна тільки у разі спільної роботи педагогів, батьків i всіх дорослих, які причетні до виховання дітей. В Димківському НВК працює команда вчителів, які завжди зрозуміють, допоможуть, порадять як найкраще вирішити будь- яку проблему з якою стикаються наші вихованці.

Наш заклад завжди долучається до відзначення  Всеукраїнського  тижня  з  протидії   булінгу . З  27  вересня  по 1 жовтня 2021  ми провели різні тематичні заходи. Соціальний педагог Сандуляк М.Г. з учнями 2-го класу провела профілактичне заняття на тему: «Стоп булінг». Вони зробили аналіз відео «Камінь-ножиці-папір». Практичний психолог Постевка Д-М.М. провела з учнями 10 -го класу годину спілкування на тему «Стоп булінг» й месендж учасників учнівського самоврядування та психолога «Зупинимо булінг всі разом», година психолога у 6-А класі на тему: «Зупинимо булінг всі разом». Класний керівник Барбаза Н.М. з 7-го класу провела виховну годину : «Скажемо булінгу –НІ!

        Доброта, милосердя  у школі, у класі  цілком  залежать від нас  самих.  Починати потрібно із самого себе. «Стався до ближнього свого так, як хочеш, щоб ставилися до тебе». Бути добрим, терплячим, милосердним. Ми проживаємо частину  свого життя у рідному закладі ,школа завжди буде  осередком  добра та мудрості.

ЗДВР – Барбаза Н.М.

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.