Приємні несподіванки

День святого Миколая – улюблене свято всіх дітей та дорослих.  Особливо діти дуже люблять цей день, тому що, оживає диво і мрії кожного здійснюються.

Вчитель початкової ланки Паламарюк М.М. організувала для першокласників несподіване свято. Разом з учнями вчителька прикрасила клас різними композиціями, власними руками створили новорічні прикраси. Найприємнішим   сюрпризом  стали  подаруночки, які діти знайшли у класі.

Напередодні Дня Святого Миколая Глибоцька територіальна громада для дітей пільгової категорії організували благодійну акцію «Подарунок від Миколая». До цього дійства були залучені і наші учні Димківського НВК. Педагог – організатор Барбаза Н.М разом з Святим Миколаєм  рознесли солодкі подаруночки особливим дітям нашого закладу. Ще одну добру справу зроблено. Дякуємо старості нашого села Димка, Іоняк А. Г. за співпрацю та турботу.

Сподіваємось, що  для наших вихованців це лише початок новорічних  та приємних подарунків,тому що на порозі стоїть Дід Мороз  зі своїми несподіванками.

Педагог-організатор Барбаза Н.М.

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.