День Збройних Сил України у 2020 році

На виконання Указів Президента України від 25.05.2020 №190/2020 «Про Національну стратегію розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі», від 23.05.2019 №286 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2020 — 2025 роки,  та з метою гідного відзначення 6 грудня 29-ї річниці  утворення національної армії – Збройних  Cил України, Димківський НВК провів  різні заходи  за дистанційною формою навчання.

Мета заходів: ознайомити дітей з законом «Про Збройні Сили України та його структурою, сприяти згуртуванню дитячого колективу. Розвивати художні та акторські здібності, почуття відповідальності. Виховувати патріотичні почуття до рідної землі, дружби та взаємоповагу один до одного. Прищеплювати любов до збереження народних звичаїв, традицій, свят.

Учні 4-х та 6-х класів долучилися до благодійної акції та створили дитячі  малюнки «Як я захищатиму Батьківщину» та листівки – привітання.

Лідери шкільної ради створили листівки – привітання, які будуть   передані волонтерами нашим захисникам та  військовим службовцям Чернівецького гарнізону.

Педагог – організатор Барбаза Н.М. з учнями 8 –го класу дистанційно провела виховну годину на тему: «Збройні Сили незалежної України».

Зі святом вас ,дорогі наші Захисники!

Педагог – організатор Барбаза Н.М.

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.