Інформаційна кампанія до Дня Соборності України «В єдності сила»

Щороку 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності. Злука задекларувала об’єднання українських земель в одній державі та продемонструвала соборницькі прагнення українців обох частин України – Наддніпрянщини та Наддністрянщини. Ця подія була знаковою для українського державотворення.
До цієї визначної дати в Димківському НВК проводилась інформаційна кампанія «В єдності сила». Вчителі історії розповідали учням про передумови об’єднання українських земель та обставини реалізації ідеї національної єдності.
В рамках кампанії проводилась низка заходів: учні п’ятого класу створили «Живий ланцюг» та «Ланцюг єдності», педагог організатор Барбаза Н.М. провела виховну годину «День Соборність України». Шестикласники дізнались багато цікавого з історії України за допомогою лепбука «Соборність України», семикласники змагались між собою у розв’язанні різних завдань вікторини з теми «Княжа доба з історії України», старшокласники обговорювали головні події Української революції під час уроку соборності на тему «Шлях до незалежності».
Отже, національна єдність є не тільки базовою цінністю громадян країни, а й обов’язковою передумовою успішного спротиву зовнішній агресії. Незалежність і суверенність – запорука існування нації.
Сьогодні Україна продовжує боротьбу за незалежність і соборність. Тому тема соборності залишається у порядку денному національних завдань. Цілісна Україна – це повернення окупованих Криму і окремих районів Донеччини та Луганщини.

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.