Тиждень правознавства

Одним із завдань сучасної шкільної правової освіти є вміння учня орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на уроці правознавства просто неможливо, тому в школі щорічно проводиться Тиждень правознавства, який включає в себе комплекс різноманітних форм позакласної роботи.
У нашому закладі Тиждень правознавства був проведений 09-13 грудня вчителем правознавства Постевка Д.Д.., її головною метою було акцентувати увагу на те, що основна мета нашої держави – навчити людей, які в ній проживають, не тільки користуватися правами, але і дотримуватися правової поведінки у відносинах з іншими людьми, установами.
1. У 9-му класі проведено урок на тему «Конституційні права й обов’язки людини і громадянина». Урок був спрямований на розширення знань учнів про декларовані в Конституції України права, свободи та обов’язки людини та громадянина, про органи державної влади України, зокрема законодавчі, їх функції та повноваження, а також виховання в учнів почуття патріотизму поваги до рідних, однокласників, учителів.
2. Із старшокласниками був організований конкурс плакатів на правову тематику.
3. З учнями 8-го класу, Постевка Д.Д. організувала флешмоб «Права дитини через призму своїх обов’язків».
4. Сучасною стала година правознавства із практичним психологом Постевка Д.- М. М. на тему «Булінг. Кібербулінг. Як уберегтися?» яка допомогла донести інформацію про правила та процедури дій у разі виникнення переслідування повідомленнями в Інтернеті, що містять образи, погрози та агресію, підліткового віртуального терору, нападу з метою завдати психологічної шкоди
Усі заплановані заходи сприяли підвищенню зацікавленості учнів у вивченні правознавства, дозволили сформувати в учнів правові почуття, активну позицію у правовій сфері; виробити навички і звички правомірної поведінки; подолати в свідомості помилкові погляди та переконання, негативних навичок і звичок поведінки.

Заступник з виховної роботи – Барбаза В.М.

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.