Засідання МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу

     Засідання МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу у Димківському  НВК з теми «Діяльність вчителя щодо створення ситуації успіху на уроках» пройшло на високому методичному рівні. У четвер,  21 листопада, відбулося 2 цікавих заходи: відкритий урок з української літератури у 5-му класі та засідання МО.

       П’ятикласники  розглядали твір Г.Малик «Незвичайні пригоди …», виконували різноманітні завдання: «Закінчи речення», цифровий диктант, «Понови порядок сюжетних елементів», «Впізнай персонаж», тестові завдання тощо. Ситуація успіху була створена вчителем Гладковою В.А. шляхом застосування наступних прийомів: «Дай шанс», «Емоційний сплеск», «Сходинки», «Пливи за нами», «Еврика», «Обмін ролями». На засіданні МО було зроблено самоаналіз та аналіз уроку, визначено напрямки роботи з учнями, які є менш активними, невпевненими у своїх силах, але мають великий потенціал, можуть досягти високих результатів у навчанні. Такі школярі вимагають від вчителя більшої уваги і терпіння.

           Досягнення успіху в будь-якій діяльності завжди сприяє самоствердженню особистості, появи віри у себе, у свої можливості, в ефективне становлення в соціумі.

                                                 Заступник директора з НВР Світик О.Ф.

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.