Особливості підготовки до ЗНО-2020 року

22 листопада в Димківському НВК відбувся майстер-клас «Особливості підготовки до ЗНО-2020 року». У ньому брали участь: Чубрей О.С. – доцент кафедри «Географія і менежмент туризму» ЧНУ, кандидат історичних наук; Світик.О.Ф. –  заступник директора з навчально-виховної роботи., Головата М.Л. – керівник методоб’єднання природничо-математичного циклу; Гумельник Р.Р. –  вчитель географії, класний керівник 11-го класу а також майбутні випускники.

Зі словом до одинадцятикласників звернулася Гумельник Р.Р., яка підкреслила, що на даному етапі перед випускниками закладу стоїть завдання успішно здати ЗНО – неминучий етап життя для тих, хто хоче здобути вищу освіту. ЗНО потребує високої працездатності. Для успішного виконання тестування потрібно ознайомитися з Програмами на сайті УЦУЯО, вчитися працювати з тестовими завданнями, бути уважним, читати завдання до кінця та усі варіанти відповідей. Готуватися до завдання потрібно заздалегідь.

Чубрей О.С. звернула увагу на те, щоб одинадцятикласники реєструвалися на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, адже це важлива складова підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Це дає можливість ознайомитися із процедурою та стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року; виконати пробний тест та попрактикуватися в заповненні бланків відповідей; навчитись ефективно розподіляти час; отримати правильні відповіді та дізнатися результат тестування; психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання; оцінити власний рівень навчальних досягнень.

Цікавим і насиченим був майстер-клас. Учні активно включилися в обговорені важливих питань щодо проведення бойового ЗНО, розв’язували тестові завдання. Досить прикласти зусилля — і кожна мрія може здійснитися.

Хочеться побажати, щоб майбутні випускники були гідними людьми, ніколи не зупинялися на досягнутому, прагнути стати кращими, успішними.

Головата М.Л., керівник МО природничо-математичного циклу

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.