День толерантності в Димківському НВК

 «Толерантність – це гармонія в різноманітті. Толерантність – пошана, ухвалення і розуміння багатої різноманітності культур миру, наших форм самовираження і способів проявів людської індивідуальності». Це визначення ми знаходимо в «Декларації принципів толерантності» ЮНЕСКО.

 До обговорення важливої для нашого часу проблематики долучився і наш заклад, який за допомогою класних керівників  провів різні заходи. Педагог-організатор Барбаза Н.М. провела виховну годину  з учнями 5-го класу «Толерантність починається з мене». Мета заходу показати значимість толерантності під час взаємодії з іншими, закріпити знання учасників про компоненти толерантності, учити розумінню і поваги один до одного, удосконалювати вміння толерантного спілкування. Учні були ознайомленні з Міжнародним днем терпимості (толерантності), який  був оголошений ЮНЕСКО в листопаді 1995. Під час заходу  учні переглянули відеоролик  «Толерантність», презентацію «Міжнародний день толерантності». Учні дізналися про те, що толерантність – це терпимість і повага до інших людей. Вияснили значення термінів «толерантність», «людяність», «небайдужість, «терпимість», «милосердя», «взаєморозуміння», «відповідальність», «взаємоповага», «доброзичливістьс, «мудрість«, «чуйність». На останок почутого і побаченого  проведено гру «Я хочу бути толерантним».

З учнями 6-го класу класний керівник Команюк З.Л. провела «Урок доброти» на тему: «Дивіться на нас, як на рівних». Учні переглянули відеоролик про хлопчика Лесика – дитина з особливими потребами та казку «Соловейко з одним крилом».

Класний керівник   7-го класу Шінділару О.А.  з метою розвитку толерантності, виховання терпимості та розуміння індивідуальності кожної особистості провела тренінгове заняття на тему  «Толерантність – шлях до гуманності».

Учні ознайомились з поняттями та ознаками толерантності. З’ясували сутність різних видів соціальних взаємин, їх взаємозалежність  та власне ставлення до них. Усвідомили хибність ставлення до інших на основі сформованих стереотипів та те, як впливають вони на життєдіяльність та відносини.

Педагог-організатор Барбаза Н.М.

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.