“Ти пам’ятай, ніколи не забувай…”

З метою  вшанування  пам’яті тих українців, які віддали життя, звільняючи Україну від нацистських окупантів та з нагоди 75-ої річниці з дня визволення України від нацистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні, 28 жовтня в Україні встановлено  День вигнання нацистських  окупантів з України.

До Дня вигнання нацистських  окупантів з України учні Димківського НВК провели ряд заходів на національно-патріотичну тематику “Ти пам’ятай, ніколи не забувай…”

IMG_5565У 8-му класі учні разом із класним керівником провели урок-реквієм «Пам’ять жива». Під час уроку учні дізналися про ключові битви за визволення Європи від нацизму, які відбулися саме на території України.

Учні 9-го класу підготували та продемонстрували електронні презентації на тему «Внесок України в боротьбу проти фашизму».

Цікавим, змістовним та емоційним  був урок історії «Уклін живим, загиблим – слава!» який провела вчитель історії Постевка Д.Д. в 11-му класі. Мета уроку : поглибити знання учнів з історії Другої світової війни, вшанувати пам’ять загиблих визволителів та воїнів АТО, виховати любов і повагу до історії країни, ветеранів і учасників війни, формувати у дітей почуття гідності, доброти, милосердя.

Гаслом учнів стало: будем пам’ятати і не забувати! У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив нам цю перемогу! Добра пам’ять про вас завжди буде жити в наших серцях.

Постевка Д.-М.М. – вчитель історії

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.