Про відзначення у 2019 році Дня захисника України, 77-ї річниці створення Української Повстанської Армії та Дня Українського козацтва

Screenshot_2На виконання Указу Президента України від 14.10.2014 № 806/2014 «Про День захисника України», з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння зміцненню патріотичного духу у суспільстві,  збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку щодо захисту Батьківщини, протягом 09.10-11.10.2019р., у закладі відбулася низка заходів приурочена Дню захисника України та Дню Українського козацтва. Це свято, яке переповнює усіх школярів духом перемоги, завзятості та патріотизму.

До свята  було проведено такі заходи:

  1. Члени учнівського самоврядування та бібліотекар Сандуляк Тамара Констянтинівна підготували книжкову виставку «Де козак, там і слава». На виставці були представлені книги із фонду бібліотеки, які розповідають про історію України, про козацьку епоху, яка надзвичайно багата подіями і героями.
  2. Вчитель історії, Постевка Д.Д. провела зі своїми вихованцями 8-го класу флеш-моб до Дня Захисника Вітчизни «Завдяки тобі» у якому учні дякували солдатам за все що вони роблять для нашого українського народу.
  3. Класні керівники провели виховні години «Повертайся живим», «Герої не вмирають», «В єдності – наша сила», «Мужність і відвага – крізь покоління». Було прослідковано історію виникнення Свята захисника Вітчизни, був показаний виступ Президента України щодо визначення святкової дати 14 жовтня, демонструвалися сторінки про збройні сили. Акцент був зроблений на зростання патріотизму в сучасному суспільстві та необхідності отримання освіти з метою стати повноцінними громадянами своєї країни.
  4. 11 жовтня проведено конкурс малюнків «Ми-українці» для учнів 5-10 класів. Переможцями стали учні 10-го класу.
  5. Учні 10-11 класів переглянули «Урок Мужності», який 10 жовтня 2019р. МОН спільно з Міноборони вперше провели в Україні «Урок Мужності» у формі онлайн. Захід відбувся за участі Героя України – Ігоря Гордійчука. Після перегляду, вчителька історії, Постевка Д.Д. провела з учнями обговорення, під час якого старшокласники висловлювали власні думки щодо розведення військ. Під час активного обговорення байдужих не виявилося, адже мужність, звитяга, розум та козацька слава наших захисників  ніколи не згасне.
  6. За традицією, також щорічно наші учні беруть участь у Всеукраїнській військово-патріотичній грі «Сокіл (Джура)».

14 жовтня має бути святим днем не лише для православних християн, але й для всіх свідомих громадян: ми не повинні бути байдужими до минулого рідного краю. У цей складний для України час потрібно знаходити те, що єднає нас – різних, проте рівних громадян вільної держави. Радісно, що українська молодь береже історичну пам’ять нашого народу і популяризує його традиції.

Заступник з виховної роботи  – Барбаза В.М.  

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.