Незабутній День вчителя

mini_P91004-134144   Цей осінній день у нашому закладі був наповнений приємними сюрпризами. І це не дивно, адже в цьому навчальному році у нас на чолі з класним керівником Гумельник Р.Р., аж 24 випускника.

  Перед вхідними дверима усіх зустрів новий яскравий плакат із запрошенням до школи, а на стіні у фойє з’явилася тематична фотозона. У коридорах на золотистих стрічках висіли  різнокольорові кульки, паперові листочки. Сцена була прикрашена великим банером, зробленим з любов’ю руками одинадцятикласників.

  Всі учні одяглися у шкільну форму, хлопці були дуже елегантними, виконували всі побажання вчителів.

 Активісти учнівського самоврядування організували проведення перших двох уроків, щоб улюблені педагоги могли відпочити і поспілкуватися.

  Після занять відбувся урочистий концерт, який був насичений теплими словами про вчителів, декламуванням  віршів, виконанням пісень, сценками. Сюрпризом стало те, що наші колеги з вчительських родин разом виконали пісню. А ще велику насолоду присутнім принесли привітання із-за кордону як колишніх випускників, так і першої  вчительки Магас Г.І. Педагогам були роздані гумористичні малюнки, які вони мали прокоментувати. Усім було дуже весело, особливо тоді, коли одинадцятикласники виконували ролі вчителів, оригінально рухаючись під відповідний музичний супровід.

  Білі хризантеми додали святу неабиякої вишуканості, урочистості. Присутні на час виступів забули про всі життєві проблеми і поринули у фантастичний світ юнацьких мрій, щирих усмішок, безмежної дитячої любові.

 Нехай святковий настрій і душевна теплота, подаровані на День вчителя, не покидають  нас увесь рік.

Вчитель української мови та літератури – Гладкова В.А. 

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.