Місячник безпеки дорожнього руху «УВАГА! ДІТИ–НА ДОРОЗІ!»

mini_IMG-9d63c9aaa5f1c8d2af3765ea5f673117-V Вересень місяць – це початок навчального року. 2019-2020 навчальний рік у школі розпочався проведенням місячника з профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму «Увага! Діти на дорозі».   Відповідно до наказу Національної поліції України від 28 липня 2017 року № 808 «Про затвердження Плану заходів Національної поліції України щодо проведення профілактичних заходів «Увага! Діти на дорозі!» була проведена належна виховна робота, спрямована на прищеплення дітям навичок безпечної поведінки на дорозі, запобігання випадків травмування дітей в автопригодах.

  В рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!» було спланувало організувати і провести ряд заходів, спрямований на вивчення правил, дотримання безпеки життєдіяльності під час дороги з дому до школи і навпаки. Зважаючи на це, зусилля педагогів в перші дні навчального року були спрямовані на повторення з дітьми правил безпечної поведінки на вулицях. Особливу увага була звернена  на спілкування з дітьми молодших класів, оскільки саме у цьому віці у дітей формуються не лише основи безпечної поведінки на дорозі і вулицях, а й правосвідомості загалом.

   Заходи проведені, і педагогічний колектив має надію, що відтепер наші діти будуть втілювати на практиці ті правила, які обговорювалися в школі, проведення  заходів з ПДР. Ми переконані, що лише цілеспрямована виховна робота з профілактики дорожньо-транспортного травматизму допоможе вирішити таку гостру проблему сьогодення, як травмування дітей на автошляхах міста і за його межами.
Місячник закінчився, але робота  продовжується, адже безпека життєдіяльності є однією з головних умов існування людини.

 

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.