Виставка «Осінні фантазії»

mini_FB_IMG_1569810730684   Вже традиційно  у вересні в нашій школі проходить виставка «Осінні фантазії», на якій представлені щедрі дари врожаю. Адже осінь,  як жодна інша пора року, буває креативною. Саме восени під ногами та на відстані витягнутої руки можна знайти силу-силенну матеріалу для створення власної затишної осені – чи то з листя, чи то з каштанів, чи то з гарбузів. Восени кожна людина стає Митцем. І кожен витвір вартий уваги.

   З самого ранку, 26.09.2019р. у школі панував оксамитовий запах красуні осені, адже саме цього дня  у нашій школі відбулась виставка дитячих поробок з природного матеріалу та осінніх плодів учнів 3-го класу під керівництвом класного керівника Михайлюк А.В..

   Учні  активно демонстрували всі багатства, які дарує нам о цій порі наша щедра українська земля та залюбки ділилися   один з одним своїми ідеями про те, як саме вони робили свої вироби. Саме їх творчість змусила кожного подивитися на буденні речі по-іншому. Кожен учень разом із батьками  представив свою власну композицію. Діти і батьки вразили своєю оригінальністю, креативністю і творчістю композицій. У знак подяки за  щедрі дари, учні заспівали  пісні «Осінній вальс» та «Іде Осінь, іде….».

P91021-112252-minДо осінньої виставки зі своїми фантазіями долучилися учні 5-го класу під керівництвом класного керівника Барбази Н.М. Діти створили різні композиції з природного матеріалу та приготували конкурс малюнків про чарівну і прекрасну осінь.

   Всі роботи, котрі були представлені на виставці, заслуговують похвали! Тому вкотре, всі учасники отримали подяки від школи за участь у виставці! Щиро вдячні усім, хто долучився до заходу.

Барбаза В.М. – заступник директора з виховної роботи 

 


Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.