Тиждень, багатий ювілярами

mini_IMG-22e4defcd211655d3c77f85f28c3fde0-V    Тиждень ,що минає, виявився багатим на визначні дати в українській літературі: 250 років від дня народження І.П.Котляревського , 125 років  – О.П. Довженка і 155 років – М.М. Коцюбинського.

    Увесь тиждень відбувалося вшанування ювілярів. Були  задіяні учні 6-11 класів. Найменші учасники взяли участь  у конкурсі малюнків творів І. П. Котляревського . Старшокласники переглянули фрагменти з кінофільмів «Наталка Полтавка »,« Зачарована Десна»,мультфільму «Енеїда»,презентації про життєвий і творчий шлях митців.

   Учні  9-го класу взяли участь у вікторині «Цікаві факти з життя І. П. Котляревського».

      Одинадцятикласники  написали листи у минуле до героя автобіографічної повісті О. П. Довженка «Зачарована Десна» , у яких показали різницю у проходженні дитинства  різних поколінь українців.

   Перечитавши «Іntermezzo» М. М. Коцюбинського, десятикласники записали на плакаті провідні ідеї твору для кращого розуміння і запам’ятовування  думок, які є і сьогодні дуже актуальними .

       Кожний захід супроводжувався виставкою книг.

    Відповідальними за проведення  Тижня літератури були : вчителі української мови та літератури ( Гладкова В. А. та Пую Н. Г.),вчитель образотворчого мистецтва ( Команюк З. Л.), бібліотекар ( Сандуляк Т. К.).

Барбаза Н.М. –  педагог-організатор

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.