Перший урок у 10-му класі – незабутній

Все ближче підходять десятикласники до фінішної прямої. Ще дві сходинки – і треба буде крокувати у невідоме загадкове майбутнє. Тому дуже актуальною була тема першого уроку у новому навчальному році «Шлях до самореалізації, або як стати особистістю». Вона сприяла вихованню доброти, чесності, порядності, гуманного ставлення до оточуючих, закріпила уявлення старшокласників про моральні цінності людини. Усі аргументовано висловлювали свою думку про доросле життя в рідній Україні, наводили приклади з власного життя.
Був запропонований тест «Чи здатні ви досягти успіху – стати особистістю?» , результати якого показали, що деяким учням ще багато необхідно працювати над собою. Юнаки та дівчата засвоїли життєвий девіз: «Я хочу, я можу, я зроблю». Усі отримали пам’ятки «Як досягти самореалізації в житті», які зберігатимуться у щоденниках.
Були створені дві діаграми  «Людина», «Успіх», у яких було чітко визначено якості справжньої людини та складові успіху. Цікавою виявилася вправа з м’ячем «Назви протилежність».
Урок пройшов на єдиному диханні, адже його метою було виховати хороших людей, справжніх патріотів рідної держави.
Завершилося дійство заповіддю: «Гляди, не забудь: людиною будь!»

Головата М.Л. – класний керівник 10-го класу

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.