Випускники 2019 року

mini_IMG-968da17deff6ace42a7325d0ac67c36c-V  І ось, нарешті, прийшов  той  довгоочікуваний день, про який мріє кожен школяр – випускний вечір. Це свято має запам’ятатися на все життя, адже це момент розставання зі своїми вчителями, шкільними друзями, шкільною домівкою, в  якій проведено стільки років!  Випускники 2019 року, 29 червня  гостинно  зібрали  разом  дружню  родину: учнів, викладачів, батьків, гостей з нагоди особливого свята. Свята, що лежить на межі дитинства та дорослого життя. Свята, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність.

  Випускники – змужнілі юнаки та тендітні красуні у вишуканих сукнях – зі сльозами на очах говорили школі “Прощавай!” і дякували вчителям за проведені у цих затишних стінах роки. Такі вродливі, по-дорослому серйозні, схвильовані, але щасливі, вони не стримували ні посмішок, ні сліз. А їх підбадьорювали і запевняли: двері рідної  школи  завжди будуть відкриті для них!

  Випускників  та всіх присутніх   привітав голова сільської ради Микитюк Петро В. Директор школи  Василь М. Гумельник,  вручивши атестати випускникам, як перепустку у доросле життя, побажав  знайти кожному своє місце у цьому бурхливому океані життя та з гідністю носити почесне звання випускника школи.  Добрим словом  проводжала випускників у дорогу життя класний керівник Жижиян Р.Я. Вітаючи із закінченням школи, побажала юнакам та леді віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості, сміливості у досягненні своєї мети та завжди повертатись у рідне село. А на останок, подарувала кожному окремо своє «серце».

  Радість, гордість  і  одночасно сум  від того, що їх діти вже виросли,  що їм належить іти у світ широкий від батьківських порогів, – на обличчях та в очах батьків випускників.

  Щирі слова подяки від дітей звучали їхнім батькам, бабусям, близьким родичам. Лунає спів чарівних пісень, звучать вірші, у ритмах вальсу кружляють випускники. Не забули школярі віддати належну шану своїм учителям, котрі змалку плекали їх, навчали, творили даруючи неймовірно гарні квіти. В цей вечір випускники подарували всім присутнім   прощальний шкільний вальс,запросили на  танок  батьків …

Барбаза В.М. – заступник директора з виховної роботи

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.