Прощавай, Букварику!

mini_received_878572539158547   Традиційне шкільне свято «Прощавай, Букварику!» відбулося  у 1-му класі нашої школи  30 травня  2019 р. Свято Букваря – одне з найзворушливіших свят кожного першокласника. Це не лише прощання з першим підручником, який вони вже встигли полюбити, це демонстрація перших досягнень, сміливих кроків та творчих здобутків найменших школярів.
До цього свята дітки старанно готувалися. Перед присутніми розгорнулося святкове дійство. Декламували вірші про букви, відгадували загадки, співали пісні про школу, про Букварик. У гості до дітей завітав Букварик та Математика. З нагоди радісного свята в житті першокласників зібралися гості – вчителі, учні, батьки. Казкова атмосфера, веселі пісні, цікаві та захопливі танці не залишили байдужими нікого. Бажаємо першокласникам щасливих шкільних днів і надалі.

   З вітальними словами і побажаннями до дітей звернулися заступник з навчального виховання Світик О.Ф. та  перша  вчителька  Ванзуряк О.П.

  Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом зi своєю першою учителькою Оленою Прокопівною, яка стала їм і другою мамою, і другом, і мудрим наставником.

   Це лише перший крок, а попереду ще десять років… Нехай Вам щастить, любі діти!

Барбаза Н.М. –  педагог-організатор

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.