Україна моя вишивана

mini_DSC_0261  У Димківському НВК, 16 трaвня  було відзначено Всеукраїнське свято вишиванки. Розпочалося  урочисте дійство тим, що учасники виходили ніби на подіум і демонстрували своє святкове вбрання – вишиті  сорочки. Молодші школярі тримали у руках вишиванки, виготовлені з паперу. Музичне оформлення відповідало виходу моделей на сцену. Учні із задоволенням декламували вірші, розповідали про народні символи рідної держави, співали патріотичні пісні.

  Вразила присутніх масштабність свята, адже у заході взяли участь учні 1-го до 11-го класу. Здавалося, що увесь заклад вийшов вшанувати вишиванку – нетлінний український народний оберіг.

 Флеш-моб блискуче виконав свою функцію об’єднання, кожний його учасник відчув себе унікальним, значимим, потрібним у міцному ланцюжку дитячих сердець, відданних неньці – Україні.

 А організувала все це всього одна скромна людина – вчитель українознавства Команюк З.Л., яка настільки добре все продумала, що не сталося ніякого ні найменшого казусу, хоча дітей було задіяно так багато!

 Надовго запам’ятається всім такий світлий, радісний  і безмежно теплий захід, який нікого не залишив байдужим, запалив вогник єднання з рідною Батьківщиною.

Гладкова В.А.– вчитель української мови та літератури

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.