День відкритих дверей у Димківському НВК

 28.02.2013 у нашому закладі пройшов День відкритих дверей, що стало справжнім святом і для учнів, і для вчителів, і для батьків. Девізом цього заходу стали слова Єжи Леца: «Дитина – це єдиний геній серед сірих буденних людей». Педагоги продемонстрували на своїх уроках уміння створювати для кожного учня ситуацію успіху, показали присутнім, що кожна дитина унікальна, неповторна і має особливе призначення на Землі. Вони  уміло використали у своїй діяльності цілий калейдоскоп різних цікавих форм та методів роботи, як традиційних, так і інноваційних із застосуванням ІКТ.

Під час роботи реалізувалася тісна співпраця наставника і вихованця, розвивалося критичне мислення, розв’язувалися творчі завдання, що сприяло досягненню мети кожного уроку.

На сьогоднішніх відкритих уроках всі ще раз переконалися у тому, що в кожній дитині закладено величезний творчий потенціал, а вчителеві залишається тільки знайти ключики до її серця, розвинути вроджену обдарованість.

Вчителі, що готуються до атестації у цьому навчальному році, довели, що працюють не в економному режимі, а творчо підходять до вирішення усіх проблем, якими переповнене шкільне життя. Відчувається, що кожний педагог працює над підвищенням свого фахового рівня, постійно вдосконалюється, адже вчитель, який зупинився – вже відстав.

День відкритих дверей завершився, але, як сказала Л.Костенко, «кожний фініш – це, по суті, старт». У нас попереду ще чимало показових уроків, моменти яких вже народжуються в наших душах.

Підсумком дня стала педрада, у роботі якої взяли активну участь дирекція закладу і вчителі. Були проаналізовані уроки як досвідчених вчителів, так і молодих. Колеги обмінялися досвідом роботи, переконалися у тому, що з дітьми можна досягти будь-яких висот, головне – бути справжнім майстром своєї справи.

День відкритих дверей

Головата М.Л. – вчитель математики та інформатики  Димківського НВК

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук