«Емоційне вигорання педпрацівників»

  З метою психологічної профілактики здоров’я педагогів, розвиток самоусвідомлення, саморефлексії, самоаналізу, як необхідних складових здоров’я педагога практичний психолог Димківського НВК Постевка Д.-М.М. провела  тренінгове заняття на тему: «Емоційне вигорання педпрацівників»

   Під час заняття психолог проінформувала педагогів про наявні методи профілактики і боротьбиіз СЕВ (синдромом емоційного вигорання), ознайомила присутніх з порадами НУШ «Стоп вигоранню!» щодо сприяння формуванню практичних навичок володіння собою в різних ситуаціях, збагачення психологічною компетентністю педагогів з данного питання.Було використано багато ефективних інтерактивних форм навчання,означено причини, прояви та наслідки СЕВ, міжособистісну взаємодію учасників навчально-виховного процесу з питань психологічноїпрофілактики здоров’я педагогів.

    Також наводились приклади з досвіду роботи викладачів, проводились тренінгові вправи з цієї проблеми, наведено фрагменти відеоматеріалів. Отриманою інформацією вчителі зможуть скористатись у навчально-виховному процесі.

  Проведення таких занять забезпечує включення педагогів у творчий пошук, підвищує продуктивність праці педагогічних працівників, активізує навчально-методичну діяльність, забезпечує безперервність освіти вчителя.

Постевка Д.-М.М.–практичний психолог Димківського НВК

This entry was posted in Без рубрики. Bookmark the permalink.