Тиждень математики

mini_IMG_20190318_121336   З 11 по 15 березня у закладі проходив Тиждень математики. Проводилися різноманітні ігри, конкурси та змагання, в яких були задіяні учні 5-11-х класів.             В результаті було визначено найкращих знавців математики, матеріали було подано з урахуванням мети та цілей проведення заходів. Популяризація математики серед дітей, розвиток розумового та творчого потенціалу, навчально-виховна функція – завдання Тижня математики.

  П’ятикласники  взяли участь у конкурсах «Знайди число», «Кросворд», а шестикласники – у конкурсах «Бліц-турнір», «Знайди слова».

    Учні 6-10 класів стали найактивнішими учасниками математичних змагань «Злови рибку», де капітанам і помічникам потрібно було швидко «піймати» вудочкою рибку-задачу і члени команди мали її розв’язати. Переможцями стали учні 7-го та 10-го класів.

    Учні 10-11 класів підготували і захистили реферати з теми «Калейдоскоп  цікавих моментів з життя великих математиків» та відзначили 14 березня День народження його величності Пі.

   Таким чином, усі учні закладу взяли участь у реалізації плану заходів Тижня математики.  Надовго запам’ятаються учасникам цікаві розвивальні конкурси і змагання.

Головата М.Л., Команюк М.І. – вчителі математики

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.