Загальношкільні батьківські збори

  На виконання листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації № 01-31/250 від 29.01.2019 року та управління освіти Глибоцької райдержадміністрації, у четвер, 07 лютого у нашому закладі відбулися загальношкільні батьківські збори у зв’язку з  ускладненням епідемічної ситуації із захворюванням на грип та гострі респіраторні інфекції, необхідності проведення профілактичних щеплень (вакцинації), протиепідемічних та  дезінфекційних заходів щодо попередження, локалізації та ліквідації масових захворювань на грип та ГРІ, дотримання правил безпеки під час знаходження невідомих предметів.

Були розглянуті наступні питання:
1. Алгоритм дій учасників освітнього процесу та батьків у разі виявлення підозрілих предметів, вибухонебезпечних предметів, зброї тощо.
2. Алгоритм дій у разі виявлення булінгу/цькування дітей та дорослих, заходи що до їх попередження. Покарання за вчинення морального чи фізичного насильства та за приховання таких дій.
3.Проведення обов’язкових профілактичних щеплень (вакцинацій) проти кору, зокрема комбінованою вакциною проти кору, епідемічного паротиту та краснухи.
Батьки  взяли активну участь у обговоренні всіх питань порядку денного.

Вирішили:

  • Учасникам освітнього процесу та батькам у разі виявлення підозрілих предметів, вибухонебезпечних предметів, зброї  звертатися до правоохоронних органів.
  • У разі виявлення булінгу/цькування дітей та дорослих, вжити наступні заходи для їх попередження: проінформувати адміністрацію закладу, практикувати ефективні способи вирішення конфліктів, батькам та педагогам щоденно обговорювати справи дитини та її почуття, виявляти терпимість до помилок, невдач і вікових проблем.
  • Уточнити  проведення щеплень проти кору за останній період і у разі виявлення порушень додатково провести бесіди з батьками. 

Барбаза В.М. – заступник директора з виховної роботи

This entry was posted in Без рубрики. Bookmark the permalink.