We Like English

    Існує такий вислів: «Скільки мов ти знаєш,  стільки разів ти людина».Можливо, саме тому у Димківському НВК вивчаються чотири мови. Під час навчання приділяється велика увага не тільки формуванню мовних умінь, необхідних для удосконалення мовленнєвих, а вихованню любові до рідної, державної та іноземних мов.

   В Димківському НВК проведено позакласний захід “We Like English”.Учні 6-9 класів взяли у ньому активну участь, адже вони самі були ініціаторами ідеї проведення заходу. Учні 8-9 класів презентували прослухану інформацію іноземною та рідною мовами, щоб усім було зрозуміло і цікаво. Вони показали уміння використовувати мовні знання на практиці.

   Всіх зацікавила підготовлена тематична виставка “ Great Britain” про історію, культуру, визначні місця, державні символи та емблеми Англії Шотландії, Уельсу та  Ірландії, що сприяло узагальненню  і закріпленню засвоєних знань у цікавій   та доступній формі.

    Учні 6-го класу продекламували вірші англійською мовою та підготували малюнки – переклади ,виявили творчість та винахідливість у розвитку навичок аудіювання та усного мовлення.

    Було цікаво для учнів 4-5 класів послухати пісню з мовними зразками , рухами, мімікою та жестами, що відповідали змісту «If you happy and you know it». Співаючи та танцюючи, учасники і глядачі відпочивали, у них піднявся настрій та інтерес до вивчення англійської мови. Всіх захопила підготовлена форма тематичного оцінювання засвоєних знань за цікавою доступною методикою

   Учні 7-го класу підготували інсценізацію казки «Рукавичка». Вони використали мовні структури в ігровій та  невимушеній формі, показали уміння ввічливо висловити прохання, пропозицію, згоду, радість, вдячність, подяку. З особливим захопленням сприйняли всі присутні у виконанні  Амаріци Мікаєли, Кульчевич Маріі, Сандуляк Аделіни, Кость Емануєли  пісні англійською мовою.

   Мета навчально-виховноі роботи вчителя англійської мови Лютик О. І. –  не тільки  у засвоєнні певного обсягу знань  відповідно до Програми МОН України  з іноземних мов, а й у розвитку пізнавальних запитів учнів, їхнього творчого потенціалу та діяльності з урахуванням умінь,  бажань і природних даних учнів на засадах поваги до особистості.

   Учні вивчають англійську мову цікаво, легко із великим задоволенням. Позакласна робота підвищує мотивацію учнів до навчання, сприяє розвитку різноманітних компетентностей.

                                                                         Світик О.Ф. заступник директора з                                                                                      навчально-виховної роботи Димківського НВК 

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.