Всеукраїнський Тиждень права у Димківському НВК

Декларація прав людини стала першим світовим документом, який сформулював положення про права людини. У далекому 1950 році Генеральна Асамблея ООН запропонувала усім державам святкувати 10 грудня як День прав людини, бо саме в цей день в 1948 році цією ж організацією було прийнято Загальну декларацію прав людини.

Відповідно до плану  заходів щодо проведення Всеукраїнського Тижня права та  з метою підвищення рівня правової освіти та правових знань учнівської молоді, виховання поваги до закону і прав людини у Димківському НВК з 10 по 14 грудня було проведено наступні заходи:

Screenshot_1

Таким чином, в Димківському НВК під час проведення Тижня правової освіти було закріплено отримані раніше знання про права та обов’язки людини та громадянина.

Постевка Д.Д. – вчитель правознавства

До  відзначення  Всеукраїнського Тижня права з 10 по 14 грудня  долучилися учні всього  нашого закладу. Темою Тижня стала злободенна проблема «Права людини і дискримінація». Класні керівники провели у старших класах  ряд виховних  годин, а  у молодших класах був проведений конкурс малюнків. Соціальний педагог, Фоса О.А. провела з учнями 6-8 класів виховну бесіду на тему «Я маю право на щастя». Школярами були переглянуті  відеоролики на правову тематику.

        Вчитель правознавства, Постевка Д.Д. провела у 9 класі відкритий урок на тему «Конституційні права свободи й обовязки  людини і громадянина в Українї». Жижиян Сергій, учень 7-го класу (керівник Постевка Д.Д.) представив роботу «Великі права маленької дитини» до конкурсу відеороликів «Права людини», номінація «Учнівські відео роботи».

Барбаза В.М. – заступник з виховної роботи

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.