Тиждень психології

    Тиждень психології, що був проведений з 03.12 – 07.12 також займає своє місце серед інших  предметних  тижнів,  оскільки  з  психологією пов’язаний   увесь   навчально-виховний   процес.   А. Макаренко  писав:  «Педагогіка  –  це  майстерня,  а психологія – інструмент, яким там працюють».

    Предметний Тиждень із психології був організований з метою    реалізації    психологічного    супроводу, розширення і  поглиблення знань учнів з психології, розвитку  в  них  інтересу  до  цієї  науки,  збагачення знань  про    внутрішній    світ    власної  особистості  та особистості       інших людей,  прагнення до самопізнання, розкриття творчого потенціалу школярів, створення позитивного емоційного настрою.

    Протягом тижня соціальний педагог Фоса О.А. проводила     заходи,     що охопили  різні  види  діяльності:  ігри, тренінгові    заняття, презентації,     години спілкування, анкетування, тестування, виставки малюнків та  плакатів.

Барбаза Н.М. –  педагог-організатор

План проведення

В рамках Тижня психології, який пройшов у Димківському НВК з 03.12.2018 р. по 07.12.2018 р., учні 8-11-их класів провели флешмоб «Геть паління! Ми – здорове покоління!».

Метою заходу було ознайомити старшокласників з негативним впливом тютюну на здоров’я  та залежність від нього, надати інформацію про набуття нових та ускладнення наявних захворювань, формувати  у дітей якості сильної особистості та здатність протистояти тютюновій індустрії, виховувати навички здорового способу життя.

 

Вчиться говорити “ні” тим, хто пропонує закурити!  Кинь курити сьогодні!

 Постевка Д.-М.М. – практичний психолог

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.