Районний етап конкурсу юних Веб-дизайнерів та користувачів ПК

Screenshot_105 грудня  2018 року  на базі Глибоцької гімназії відбувся районний етап обласного конкурсу юних Веб-дизайнерів та користувачів ПК  у  номінаціях: - Веб-дизайн; - Користувачі ПК; - Програмування.

Шородок Олексій, учень 10-го  класу (керівник Головата М.Л.) взяв участь у конкурсі в номінації Веб-дизайн. Він представив на розгляд журі домашню роботу   Веб-сайт на тему:  “Професії майбутнього: чому варто навчатися сьогодні?”. Розроблений сайт розміщений в мережі Інтернет  за адресою http://profesiya.dimca.cv.ua/

За виконане творче завдання у номінації Веб-дизайн  посів  почесне І місце і був нагороджений Грамотою Управління освіти Глибоцької РДА.

Федорюк Мірча, учень 9-го класу (керівник Команюк М.І.) взяв участь у  номінації Користувачі ПК. Він представив інформаційний проект на тему «Пристрої та прилади, розроблені українськими школярами в 2015-2018 роках».

За виконане творче завдання у номінації Користувачі ПК  посів  почесне І місце і був нагороджений Грамотою Управління освіти Глибоцької РДА.

 Вітаємо учасників конкурсу  і бажаємо досягти перемоги в обласному конкурсі Веб-дизайнерів, який відбудеться 13 грудня 2018 року на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Головата М.Л., вчитель інформатики

This entry was posted in Без рубрики. Bookmark the permalink.