Тиждень знань безпеки життєдіяльності

     mini_mini_P81130-084839    Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується.

  Життєве  необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.
Отже, виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації – одне з пріоритетних завдань, яке поставлене сьогодні перед освітою.
Саме тому з метою надання дітям елементарних знань з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій, особливо тих, вірогідність виникнення яких достатньо висока на тій чи іншій території, та в які можуть потрапити саме діти, є потреба у проведення в школі необхідних заходів. Одним з таких профілактичних заходів є «Тиждень знань безпеки життєдіяльності».
У Димківському НВК  тиждень знань безпеки життєдіяльності був проведений з 26 по 30 листопада 2018 року.

       Так, 26 листопада на загальношкільній лінійці відбулось ознайомлення з планом роботи тижня.

       Класні керівники початкової ланки проводили наступні  заходи:

    1 клас  Ванзуряк О.П.   – гра «Автомобілі й пішоходи»

    2 клас  Михайлюк А.В. – бесіда «Небезпечні забави – тонкий лід»

    3-А клас Чимбру М.П. –  ситуаційна гра «Вогонь — друг, вогонь — ворог»

    3-Б клас Паламарюк М.М.  – вікторіна «Моє здоров’я»

    4 клас  Барбаза В.М. – бесіда «Правила дорожнього руху»

               На другий день Тижня класні керівники 5-11 класів проводили виховні години з даної тематики. На уроці з основ здоров’я 5-му класі вчитель проводив  творчу гру «Уникаючи небезпеки». Конкурс стінних газет організувався з учнями 1-7 класів. Тренінг «За здоровий спосіб життя», проведений практичним психологом з учнями 7-8 класів приніс велике задоволення учасникам.

      Протягом Тижня були оформлені стенди: «Безпека дитини», «Інформаційно-довідковий куток цивільного захисту».

    Бібліотекарем  Сандуляк Т.К. була оформлена виставка матеріалів з даної тематики. Медична сестра закладу проводила практичне заняття з учнями 10-11 класів  щодо надання першої медичної допомоги. В останній день Тижня проводились підсумки з учнями  всього закладу.

        На батьківських зборах  нагадуємо батькам, що разом з вчителями навчати дітей правил безпеки повинні і самі батьки, дбати про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті, виховувати у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводжені з вогнем, газом, побутовою хімією, ліками, виділяти декілька хвилин для нагадування дитині основних правил безпечної поведінки та про важливість їх дотримання. Ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди, потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

        Пам’ятаймо,  що життя наших дітей залежить тільки від нас .

О.Ф.Світик, вчитель основ здоровя

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.