«У дружбі наша сила»

     mini_IMG_20181120_112939 В рамках проведення тижня толерантності та дружби, класні керівники провели ряд заходів  з метою розширити і поглибити поняття дружби і товаришування; закріпити уявлення дітей про товариські взаємини, дружбу, взаємодопомогу і спонукати їх до товаришування; виховувати бажання бути справжнім товаришем.  Михайлюк А.В.  разом із вихованцями 2-го класу  провела виховний захід на тему: «У дружбі наша сила». Родзинкою заходу  у 2-му класі було створення серця класу.

Учні закладу взяли  участь у різних формах роботи. Була проведена групова робота. Складали розібрані прислів’ я, вибирали картки «Які риси характеру повинні бути у друга?», складали асоціативний кущ до слова друг. Розгадували ребуси про дружбу,складали кросворди. Була проведена гра-розминка «Це мій кращий друг і я», грали в гру «Якщо ти добра людина, то повинен…», діти співали пісню про дружбу, робили виставку малюнків, переглядали мультфільм про дружбу (1 клас).

         Не залишилися осторонь і психолог школи, Постевка М.М. та соціальний-педагог, Фоса О.А. які також провели тренінгові заняття «Планета толерантності» та продемонстрували значення слова «толерантність».

         Тиждень  пройшов вдало, учні були комунікабельні, охоче приймали участь в обговоренні проблемних питань, виконували всі поставлені перед ними завдання.

Барбаза В.М. – заступник директора з виховної роботи

This entry was posted in Без рубрики. Bookmark the permalink.